top of page
pexels-engin-akyurt-15483536.jpg

Чи варто Заходу боятись розпаду росії?


07.01.24, 10:00

Західні країни все менше бояться розпаду Російської Федерації. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив голова Української республіканської партії

Західні країни все менше бояться розпаду Російської Федерації. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив голова Української республіканської партії Сергій Джердж.

“Я думаю, все менше й менше цього бояться, тому що, в принципі, ну, які проблеми. Якщо є побоювання, як і кому дістанеться ядерна зброя, то в принципі, вона може бути взята під міжнародний контроль. Якщо в Росії відцентрові сили відірвуть національні утворення — це звичайна практика минулого і цього століття, практика боротьби з колоніалізмом”, — сказав він.

Джердж підкреслив, що всі народи мають право на незалежність та на власну державу, тому національно-визвольні рухи можуть цьому сприяти. Він наголосив, що це злочин, коли Росія знищує малі етноси, примушуючи їх відмовлятися від власної мови та культури.

“Як боротися? Тільки сприяти, розуміючи те, що якщо Росію залишити так, як є, то прийде інший диктатор. А населення там, ми бачимо, підтримує будь-які експансіоністські речі. І це буде проблема для дітей і онуків тих лідерів, які сьогодні ухвалюють рішення… Свого часу знищили нацизм, який зародився в Європі. А його аналог - сталінський, кремлівський комунізм залишився, а це були абсолютно схожі людиноненависницькі ідеології. Тому якщо Європа позбулася нацизму, то потрібно позбутися і кремлівського комунізму, щоб покінчити з такими тоталітарними проявами”, — вважає голова УРП Джердж.

bottom of page